Jak wspominamy rok 2019?

Dodano:20-12-2019


Rok 2019 powoli dobiega końca, w naszym magazynie pustki - wysprzedaliśmy prawie wszystkie łóżka, zostały jedynie 3 "hydrauliki" i 1 "elektryk". To był intensywny i pracowity rok pełen nowych wyzwań i nauki radzenia sobie z nimi. Jestem z nas dumny bo podołaliśmy a jednym z wielu dowodów na to jest Państwa pozytywna opinia na Allegro. Bardzo dziękujemy za docenienie naszych wysiłków.


allegro100%


Heniu rzeczy niemożliwe załatwiał od ręki a na cuda trzeba było poczekać do 3 dni. Nie wiem jak to robił, ale podołał masie zamówień nie tracąc z oczu wysokiej jakości towaru oraz doskonałej obsługi klienta co także znalazło odzwierciedlenie w Państwa komentarzach :


allegro-opinia
Towarzyszyliśmy Państwu również w trudnych i smutnych chwilach dbając o to, by nasza działalność handlowa była nacechowana empatią i "ludzką twarzą". Człowiek jest i będzie dla nas zawsze najważniejszy - nie tylko to deklarujemy, ale również potwierdzamy  czynami :


allegro-zwrot


W roku 2019 wprowadziliśmy do oferty przenośne koncentratory tlenu firmy InoGen - modele G2 oraz G3. Więcej na ich temat przeczytacie Państwo za jakiś czas w kolejnych wpisach na naszym blogu.

G2Przed nami rok 2020 - nie zwalniamy tempa i już pod koniec stycznia mamy zaplanowane kolejne odbiory w Niemczech. Przywieziemy bardzo ładne i nowoczesne łóżka elektryczne. W oddzielnym wpisie na blogu postaram się podać więcej informacji i wstępne zdjęcia poglądowe. Jeśli ktoś z Państwa szuka większej ilości np. do placówki to zachęcam już teraz do kontaktu z Heniem pod nr 501 245 305 lub h.tulibacki@med-market.eu , który poda więcej informacji dot. tych łóżek i zdjęcia. Można je u niego wstępnie rezerwować - naprawdę warto bo są bardzo ładne i wielofunkcyjne :)


Jaki był ten rok? Na pewno udany!
Ilość odwiedzin : 1821442